VRIJEDNA POBJEDA VINKOVČANA U LIGI ZA OSTANAK

Tri Marka donijela Spačvi uvjerljivu pobjedu nad Umagom
Objavljeno 15. svibnja, 2021.
U 2. kolu Lige za ostanak Paket24 Premijer lige rukometaši Spačve-Vinkovci došli su do vrijedne pobjede. U Vinkovcima su svladali Umag. Prilično uvjerljivo. Bilo je 36:26 premda su gosti bili prilično konkurentni u prvom poluvremenu koje je okončano minimalnom prednošću vinkovačkih rukometaša (13:12). U nastavku su se domaći razgoropadili i i stigli do uvjerljive pobjede. Zanimljivo, kod pobjedničke momčadi prednjačili su efikasnošću trojica Marka! Vignjević je postigao devet, Nađ jedan manje, a također Marko, Buntić je pogodio mrežu Umaga šest puta. Zapažen je bio, nije Marko več Nikola, vratar Ćirović, koji je imao 15 obrana. K.L.
SPAČVA VINKOVCI  36 (13)

UMAG  26 (12)

VINKOVCI - Dvorana OŠ Bartol Kašić. Suci: Matija Gubica (Višnjevac) i Boris Milošević (Osijek).

SPAČVA VINKOVCI: Ćirović (14+1), Pašagić, Romić, Jurić, Liščić, Vašarević 2(1), Nađ 8, Čičak 3, Buntić 6(2), Vignjević 9(1), Blašković, Grubor 2, Pavlak 2, Bolanča 1, Božić 2 i Radović 1.

DUBRAVA: Matijević (8+2), Lučin, Matijević 1, Buvinić 9, Krupić, Bošnjak 4, Ružić, Kvastek 2, Maršan, Beliga, Lučin, Knežević, Sinčić 6 (3), Vukotić 4 i Koler.

SEDMERCI: Spačva Vinkovci 7(4), Dubrava 4(3); ISKLJUČENJA: Spačva Vinkovci 10 minuta (Jurić 2, Buntić 2, Blašković 2, Grubor 2 i Bolanča 2), Dubrava 8 minuta (Ružić 2, Kvastek 2, Koler 2+2)