UZBUDLJIVO POKRAJ JADRA

Osijek II opet izgubio dva pogotka prednosti u završnici susreta
Objavljeno 12. svibnja, 2021.
Nogometašima Osijeka II očito ne leže gostovanja u Splitu i okolici. Prije samo dva tjedna na Poljudu su protiv Hajduka II imali prednost od 3:1 i na kraju izgubili susret sa 4:3, a ista im se priča ponovila jučer u Solinu. Još u 72. minuti vodili su sa 3:1, ali to im nije bilo dovoljno kako bi prekinuli seriju od tri uzastopna poraza jer su Solinjani u posljednjih 15-ak minuta uspjeli učiniti potpuni preokret na krilima dvostrukog strijelca Valentina Vujnovića koji je u igru ušao u 65. minuti. Vujnović je zabio ključne pogotke. Prvo za smanjenje na 3:2 samo četiri minute nakon što je Benić Osijeku II donio dva pogotka prednosti, a drugi koji je Vujnović postigao u 90. bio je pobjedonosan. Solinjanima bi ti bodovi mogli biti vrijedni spasa u drugoligaškom društvu, a treneru Osijeka Igoru Toliću ostaje analizirati zbog čega je njegova momčad u samo dva tjedna na isti način izgubila već dobivene utakmice. D.Keler

Standings provided by SofaScore LiveScore
SOLIN       4 (1)

OSIJEK II       3 (2)

SOLIN - Stadion pokraj Jadra. Vrijeme: sunčano. Teren: neravan. Bez gledatelja. Sudac: Tomislav Bionda (Zaprešić). Strijelci: 1:0 Llanos (22-11m), 1:1 Babin (32), 1:2 Kuprešak (42), 1:3 Benić (72), 2:3 Vujinović (76), 3:3 Franić (83), 4:3 Vujnović (90). Žuti kartoni: Pekić,Vulikić, Llanos, Kušeta, Topić (Solin), Jozić,Kolić, Latković (Osijek II). Crvenih kartona nije bilo.

SOLIN: Topić, Pekić, Franić, Vuli

kić (od 46. Zeljković), Relota (od 65. Vujnović), Puljić (od 78. Romario), Ninčević (od 74. Donsanti), Kušeta, Veljača (od 65. Vodanović), Llanos, Repić.

OSIJEK II: Kolić, Jozić (od 90. Ferreira), Alexander, Bakula, Cvijanović, Babin (od 78. Hanuljak), Stranput, Latković (od 86. Stanušić), Benić, Kuprešak (od 78. Pudić), Branšteter (od 78. Cherif).