OSIGURANO PRETKOLO KUPA HRVATSKE

Đakovčani u finalu idu na Zrinski
Objavljeno 24. svibnja, 2024.
Đakovo Croatia izborilo je plasman u finale Kupa Županijskog nogometog saveza osječko-baranjskog. Đakovčani su u polufinalnom susretu, u Donjem Miholjcu, svladali domaće Jedinstvo s 2:1 i otišli u finale te se automatski plasirali u pretkolo Kupa Hrvatske. Bez obzira na to kako završila finalna utakmica u kojoj će igrati protiv lidera SuperSport Prve lige Zrinskog Osječko 1664. Đakovački trećeligaš je u Donjem Miholjcu poveo u 30. minuti nakon što je Renato Lulić glavom pogodio u suparničku mrežu. Početkom drugog poluvremena David Janžek vraća stvari u egal pogotkom za 1:1 i taj rezultat stajao je sve do 85. minute. Tada mladi David Šušak, samo četiri minute nakon što je ušao u igru, pogađa za 2:1, što je bio i konačni rezultat miholjačkog polufinala. I. Li.