TREĆA NL “ISTOK”

Lider iz Županje nije se dobro proveo u Kutjevu
Objavljeno 23. ožujka, 2023.
Lider Treće NL "Istok", momčad županjskog Graničara, nadoknadila je jedan zaostali susret, i to onaj iz 16. kola. Županjci su gostovali u Kutjevu i nisu se baš dobro proveli, izgubili su 3:1. Domaći nogometaši ambiciozno su ušli u utakmicu i poveli već u petoj minuti. Nakon kornera Marin Majetić je pogodio za 1:0. U nastavku su se gosti probudili, zaprijetili u nekoliko navrata, ali nije bilo preciznosti u završnici napada Županjaca. S tih 1:0 Kutjeva otišlo se na odmor, a nakon desetak minuta igre u drugom poluvremenu Graničar je poravnao sjajnim pogotkom kapetana Josipa Lotara. Trener Kutjeva Petar Čuljak u 57. minuti u igru ubacuje Antu Budimira i Karla Antunovića, igrače koji su do kraja donijeli preokret i osigurali pobjedu domaćinu. Antunović je u 61. minuti pogodio za 2:1, a onda u 87. ponovno matirao vratara Graničara za konačnih 3:1. Graničar je na vrhu tablice s 37 bodova, dok je Kutjevo deveto s 28 bodova. I. Li.