PRVA ŽNL OSJEČKO-BARANJSKA

Lider lige namučio se za pobjedu nad Hajdukom
Objavljeno 14. ožujka, 2023.
U Prvoj županijskoj nogometnoj ligi osječko-baranjskoj proteklog su vikenda na rasporedu bili susreti 17. kola. Đakovačke Dračice su se pobjedom kod Motičine probile na drugo mjesto, dok je neprijeporan na vrhu i dalje daljski Radnički, koji je teže od očekivanog slomio otpor popovačkog Hajduka. Gosti su u Dalju poveli u 24. minuti (Levačić) i imali 0:1 do 83. minute. Ipak, domaćin nije dopustio iznenađenje i u posljednjih desetak minuta je pogodcima Čavara i Bjelanovića preokrenuo i na kraju pobijedio sa 2:1.

Rezultati 17. kola: Motičina - Dračice 1:2, Torpedo - Mladost 1:1, Baranja Belje - Omladinac (J) 3:0, Radnik - Slavonac 3:0, Đurđenovac - Ratar 2:0, Radnički - Hajduk (P) 2:1, Viljevo - Omladinac (P) 1:1, Hajduk (M) - FEŠK 0:2.  I. Li.