NOVI PORAZ I JOŠ VEĆE BRIGE

Bjelobrđani u Imotskom, ipak, ništa nisu uzeli
Objavljeno 13. ožujka, 2023.
Ne ide pa ne ide. Koliko god se na treninzima dobro radilo, a trener Denis Krstanovoć širio optimizam, nogometaši BSK-a nikako da uhvate pravi ritam. Nakon poraza od Cibalije, onda u Kupu od Šibenika, pa domaćeg boda s Dugopoljem Bjelobrđani su poraženi u Zmijavcima. U 21. kolu SuperSport Prve lige na teškom terenu ŠRC-a “Marijan Šuto - Mrma” igrači BSK-a izgubili su od domaće Croatije sa 2:0. Domaćima je za pobjedu bio dovoljan pogodak u svakom poluvremenu. Momčadi se još nisu dobro ni zagrijale, a Zmijavčani su poveli 1:0. U četvrtoj minuti strijelac je bio Šuto. Pokušavao je potom BSK stići taj zaostatak, ali u tim pokušajima primio je još jedan pogodak, koji je označio i kraj nadanja. Pet minuta prije kraja utakmice Musulin je zabio za 2:0, za važnu pobjedu Croatije i još veće brige Krstanoviću i Bjelobrđanima. pred kojima je grčevita borba za opstanak. I. Li.