GORDAN PANIĆ
13.5.2024., 00:00
TRIJUMF U DUGOPOLJU
Cibalia preokretom do važnih bodova

Važne bodove osvojili su nogometaši Cibalije na gostovanju u Dugopolju s kojima su došli vrlo blizu mirnom snu do kraja sezone. Istina, matematički još nisu osigurali izbjegavanje 11. mjesta koje donosi kvalifikacije za ostanak u SuperSport Prvoj NL, ali su se s ta tri boda sasvim približili tom cilju, pa će mnogo lakše disati u preostala tri susreta, koliko je ostalo do kraja sezone. Cibalia je do pobjede došla preokretom u drugom poluvremenu. Nakon prvih 45 minuta domaćin je imao minimalnu prednost koju mu je u 23. minuti donio Zdunić. Na poluvremenu Vinkovčani su obavili određene zamjene u momčadi, što im je donijelo željeni preokret u nastavku susreta. Prvo su u 64. minuti došli do izjednačenja zahvaljujući autogolu Bašića, a 15-ak minuta kasnije jedan od aduta koji je u igru ušao na početku drugog dijela utakmice Jurica Bajić pogodio je za 2:1 i konačni preokret u korist gostiju.

Vinkovčani su tom pobjedom preskočili Dugopolje na ljestvici, pa su sad šesti s 36 bodova. D.Kl. {embed_infobox_gray}258969{/embed_infobox_gray}