NOGOMETAŠI CIBALIJE UPISALI TREĆU UZASTOPNU POBJEDU

Jazvić pogodio za tri boda Vinkovčana i prvo mjesto
Objavljeno 25. rujna, 2022.
Nogometaši Cibalije pobjedom nad Jarunom 1:0 zasjeli su na vrh SuperSport Prve nogometne lige. Za treće uzastopno slavlje Vinkovčanima je bio dovoljan jedan pogodak, a njega je u 67. minuti postigao Jazvić.

Gosti iz Zagreba stigli su s nizom od četiri susreta bez poraza u kojima su osvojili 10 bodova, no iz Vinkovaca su se vratili praznih ruku. U dvoboju u kojemu nije bilo previše izrazitih prilika puno više od igre prikazala je momčad Tomislava Radotića koja je i prije mogla stići do vodstva. No u 47. minuti Smajić nije uspio iz blizine zatresti nebranjenu mrežu. Ipak, ono što im nije pošlo tada, Vinkovčanima jest sredinom nastavka. Mihaljević je izveo slobodan udarac iskosa s lijeve strane, a Jazvić glavom s peterca zatresao gostujuću mrežu. Cibalia je potom bez većeg stresa sačuvala minimalnu prednost vrijednu tri boda te će u novi slavonski derbi, sljedećeg vikenda u Bijelom Brdu, stići kao lider. G.R.

Standings provided by SofaScore
CIBALIA       1

JARUN       0

VINKOVCI – Stadion HNK Cibalia. Gledatelja: 600. Sudac: Renato Lacić (Split). Strijelac: 1:0 Jazvić (67). Žuti kartoni: Oršolić, Bubnjar (Cibalia), Fintić, Ubani, Karamatić, Abramović (Jarun). Crveni karton: Bamba (90, Jarun).

CIBALIA: Kovačević, Unušić, Oršolić, Gačić, Rugašević, Diyoke, Mikolčić (od 82. Šarić), Bubnjar (od 70. Miljanić), Bajić (od 62. Mihaljević), Jazvić, Smajić (od 62. Dogan).

JARUN: Spudić, Karamatić, Burić (od 80. Bamba), Dajčer, Mamić, Groznica, Dobrić (od 73. Međimorec), Fintić (od 62. Ačkar), Vrbanić (od 46. Ubani), Florucz, Abramović.