NOGOMETAŠI OSIJEKA ODMJERILI SNAGE PROTIV PRVOLIGAŠA SLAVEN BELUPA

Brlek presudio svojima
Objavljeno 19. lipnja, 2022.
Uoči odlaska na pripreme u Sv. Martin na Muri nogometaši Osijeka imali su prvi test. Odmjerili su snage protiv prvoligaša Slaven Belupa i pobijedili s 1:0. Bila je to subotnja matineja u Gradskom vrtu u kojoj su oba trenera Nenad Bjelica i Zoran Zekić isprobali sve raspoložive snage. Osijek je u prvih 40-ak minuta pružio dobru igru, pa je u tom razdoblju postigao jedini pogodak na utakmici čiji je strijelac bio Petar Brlek u 18. minuti, a još je dvaput (Caktaš i Fućak) uzdrmao okvir suparničkih vrata. Brlek je nekada nosio dres koprivničkog kluba, pa je na neki način presudio svojima, a sličnu je stvar mogao napraviti Luka Branšteter, mladi Osijekov napadač na posudbi u Slaven Belupu, koji je promašio dvije velike prilike za izjednačenje. Susret je odigran pred 400-tinjak gledatelja, a sudio je Osječanin Dario Bel. D.Kl.