VAŽNA POBJEDA KRAJ JADRA

Vinkovčani su riješili brige oko ostanka
Objavljeno 23. svibnja, 2022.
Nogometaši Cibalije su pokraj Jadra riješili sve brige oko ostanka u drugoligaškoj konkurenciji. Vinkovčani su u gostima pobijedili Solin sa 4:2 i s tri boda na kontu smjestili se u mirni dio tablice i uoči posljednjeg prvenstvenog kola ne moraju strahovati za svoj status. U subotu kraj Bosuta protiv Croatije mogu biti opušteni i igrati samo za prestiž.

Cibalia je do prve gostujuće pobjede ove sezone došla u najbolji mogući trenutak. Kad su im bodovi bili nužni, oni su ih u uzelu. Cibalia je u Solin došla s pobjedničkim gardom i u 11. minuti povela pogotkom Smajića. No već u 13. bilo je 1:1, a izjednačio je Tomić. U 21. minuti Jazvić je opet vratio prednost gostima, da bi u 30. minuti iz jedanaesterca Ninčević opet izjednačio. No do odlaska na odmor gosti su još jednom poentirali, u 38. minuti Jazvić je zabio za 2:3. Sve dvojbe oko pobjednika bile su riješene u 76. kada je Smajić pogodio za 2:4. I. Li.