NOVA PRIZNANJA ZA KLUB DIZAČA UTEGA VUKOVAR

Dvojac predodređen i za glavne nagrade
Objavljeno 26. siječnja, 2022.
Još jedna potvrda dobrog rada i ostvarenih rezultata u prošloj godini za članice Kluba dizača utega Vukovar stigla je na proglašenju najboljih sportaša Grada heroja. Nataša Dermiček i Nikola Todorović dobili su priznanje namijenjeno najperspektivnijim sportaši(ca)ma u izboru koji organizira Zajednica športskih udruga grada Vukovara. Podsjetimo, Nataša je bila 9. na Kupu EU, ima 12. mjesto na U-17 EP-u, a za isti uzrast tu je i 10. mjesto sa svjetske smotre. Jasno, dominirala je i na svim domaćim natjecanjima do 17 godina, a iskazala se i u starijim uzrastima. Slične dosege ima i Nikola. Na U-20 SP-u bio je 16., osvojio je 5. mjesto na Kupu EU te 12. mjesto na eurosmotri za kadete (U-17), dok je završio 9. na SP-u. Najbolji je kadet u državi u svojoj kategoriji, a osvajao je i U-20 te seniorske titule. Tko zna, možda ovaj dvojac uskoro ponese i najlaskavije primate u svom gradu. Nagradu je dobio i klub (primio ju je trener Milan Kordić), koji dominira u mlađim dobnim kategorijama, a iskazuje napredak i u seniorskom okružju. N.B.