SAMO BOD S INTEROM

Tomašević u sudačkoj nadoknadi spasio Cibaliju od domaćeg poraza
Objavljeno 23. listopada, 2021.
Još jednom su nogometaši Cibalije prokockali bodove na domaćem terenu. Ovaj put, protiv Intera, čak su se spašavali od poraza. Tek pogotkom Tomaševića u sudačkoj nadoknadi uspjeli su osvojiti bod. Protv momčadi koja je trenutno a pretposljednjem mjestu drugoligaške tablice i po svemu sudeći ih očekuje borba za opstanak. Vjerujemo kako se u toj poziciji neće naći Cibalia, premda je trenutno bliže dnu negoli vrhu ljestvice. Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, u vodstvo su u nastavku došli gosti. Marasović je s lijevoga boka asistirao prema Rešetaru koji je između domaćih stopera zatresao mrežu vratara Runje. Nakon toga pogotka, očekivano, Cibalia je krenula agilnije prema suparničkim vratima. Uspjeli su do željenog pogotka doći tek u trećoj minuti sudačke nadoknade. Karlo Miljanić jej probio desni bok, ubacio u peterac, a Tomašević iz blizine ugurao je loptu u mrežu. Bio je to doslovce spas u zadnji čas. K.L.

Standings provided by SofaScore LiveScore
CIBALIA  1 (0)

INTER  1 (0)

VINKOVCI – Stadion HNK Cibalia. Gledatelja 400. Sudac: Toni Dadić (Zagreb). STRIJELCI: 0:1 – Rešetar (66), 1:1 – Tomašević (90+3). Žuti kartoni: Puši, Stanić (Cibalia), Rak, Rešetar (Inter).

CIBALIA: Runje, Išasegi, Tomašević, Laštro, Stanić (od 72. Knežević -), Pavlak (od 81. Dogan -), Pušić, Bubnjar, Jelić (od 66. K. Miljanić), Mešanović, Perić-Komšić (od 81. Diyoke).

INTER: Lukić, L. Uzelac, Jelenić, Nakić, Leyton, M. Uzelac (od 63. Barišić -), Mazalović, Marasović, Rešetar, Banovec (od 90. Dunić, Rak (od 83. V. Miljanić).