SUPERLIGA ODBOJKAŠA

Osječani odradili posao u planirana tri seta
Objavljeno 9. listopada, 2021.
Očekivana pobjeda odbojkaša s Drave u 2. kolu Superlige. U dresu mursaša debitirao je Venecuelac Viloria, a domaći je trener Teppert ponovo koristio sve raspoložive snage iz zapisnika. Rijeka je u dva seta bila uglavnom promatrač, posebno u uvodnom setu, koji je domaćin odradio s udarnim snagama. Rezultat je bio takav da se postava mogla rotirati, a onoj u trećem setu trebalo je malo duže da uhvati pravi ritam. Gosti su bili puno ozbiljnija prijetnja, kod 15:19 se činilo da bi utakmica mogla potrajati i dalje od planiranog. Nisu Riječani izdržali do kraja, domaćin je pojačao pritisak i odradio posao u planiranim okvirima. N. Benčina

MURSA-OSIJEK – RIJEKA 3:0

OSIJEK – Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 60. Suci: Ramić (Lipik) i Jurković (Sisak).
MURSA-OSIJEK: Bogdanović, Ilić, Kraljević (L), Groc, Matoković, Karačić, Majer, Prlić, Ivančić, Viloria, Nedić, Šmital, Busak Vidaković (L), Stanković.
RIJEKA: Pavlović, Stanić, Lešić, Čargonja, Marković, Banko, Banović, Dukić, Colnar, Žeželić.
REZULTAT PO SETOVIMA: 25:13, 25:17, 25:22