KUP NS VINKOVCI

Borinci preko Otoka do mjesta u finalu Kupa
Objavljeno 24. rujna, 2021.
Bilo je zanimljivo u polufinalnim utakmicama Nogometnog središta Vinkovci, a mjesto u finalu izborili su Dilj i Borinci.

Dilj je na svom travnjaku svladao Nosteriju s minimalnih 1:0, a pogodak vrijedan finala Nogometnog središta zabio je najbolji klupski strijelac Marko Terzić. Već nakon pet minuta igre Terzić je poentirao za 1:0, u nastavku se momčad iz Nuštra pokazala u vrlo dobrom izdanju, ali nije mogla do izjednačenja i pobjedu su na kraju slavili favorizirani "diljevci". Vrlo zanimljivo bilo je u Otoku gdje su gostovali Borinci iz Jarmine. Borinci su poveli s visokih 3:0, slutilo je na debakl Otočana, no domaći se nisu predavali i uspjeli su utakmicu učiniti potpuno neizvjesnom. Otok je smanjio na 2:3, ali nije mogao do izjednačenja ili potpunog preokreta. I. Li.