DRUGI PORAZ VINKOVAČKIH RUKOMETAŠA

Nije pomoglo ni 11 pogodaka Vignjevića
Objavljeno 20. rujna, 2021.
Kada govorimo o gostima Vinkovaca tijekom Vinkovačkih jeseni, onda se, u sportskom smislu, svi vraćaju kući pjevajući! Rukometaši Spačve doživjeli su domaći poraz u Paket24 Premijer lige. Bodove iz Vinkovaca odnio je Karlovac (30:35).

Već u otvaranju susreta gosti su poveli 4:1 te tako već pokazali da su u Vinkovce došli po bilo kakav plijen. Na odmor se ipak otišlo s minimalnom prednosti za Vinkovčane (16:15), koji su u tom dijelu igre, u dva navrata, imali dva pogotka prednosti. Karlovac je odlično odigrao prvih deset minuta nastavka. Serijom 6-2 stekli su znatnu prednost, koju su čuvali do kraja susreta, a u posljednjih deset minuta ušli su s pet pogodaka prednosti, kakva je bila i na kraju susreta. Spačvi nije pomoglo ni sjajno izdanje Marka Vignjevića. Postigao je 11 pogodaka iz isto toliko udaraca. Kod Karlovčana Ivan Bačić i Leon Hrvojević postigli su po šest pogodaka. K.L.
SPAČVA VK. *30 (16)

KARLOVAC 35 (15)

VINKOVCI - Dvorana Osnovne škole Bartola Kašića. Gledatelja: 100. Suci: Matija Gubica (Višnjevac) i Boris Milošević (Osijek).

SPAČVA VINKOVCI: Ćirović (2+0), Pašagić (5+0), Maroš, B. Mažurana 4, Čičak 1, Božičević 3, Vignjević 11 (2), Blašković, Zadro, F. Mažurana 3, B. Peštić, Pavlak 2, Kuže 2, Bolanča 2, Božić 2 i N. Peštić.

KARLOVAC: Radočaj (6+0), Domjančić (2+0), Horvat, Capan 2, Domagoj Smojver 3, Janjanin, Crnković, Bosiljevac 5, Frketić, Bačić 6(3), Hrvojević 6, Mrljak 3, Magdić 1, Rukavina 5, Domjančić, Negran i Dominik Smojver 4(1).

SEDMERCI: Spačva 2(2), Karlovac 6(4); ISKLJUČENJA: Spačva 10 minuta (B. Mažurana 2, Božičević 2+2, Božić 2+2), Karlovac 8 minuta (Bosiljevac 2, Frketić 2, Bačić 2, Hrvojević 2).