VISOK PORAZ

Osijek II je "pao" već do odmora
Objavljeno 15. rujna, 2021.
Mlada momčad Osijeka II nije uspjela nastaviti svoj pozitivan niz u Drugoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Nakon četiri susreta bez poraza bijelo-plavi su u Zagrebu na ŠNC-u "Stjepan Spajić" naletjeli na raspoloženu Dubravu Tim kabel te prvi put ove sezone morali potpisati kapitulaciju. Inače, zagrebačkoj momčadi to je prva ovosezonska pobjeda. Stvari su za Osječane u krivom smjeru krenule prilično rano, jer je već u 17. minuti Vajdovčić domaćine doveo u vodstvo. Ipak, Osijek II se nije previše poljuljao pa se sve do pred kraj prvog dijela igralo ravnopravno, a onda je, u 42. minuti, Alghoul zabio drugi pogodak za Dubravu Tim kabel i dobrim dijelom utakmicu usmjerio na njezin mlin. No baš smo u prošlom kolu na utakmici Osijeka II protiv Solina vidjeli kako se dva pogotka prednosti mogu lako istopiti ako se suparnik odbije predati. Trener Osijeka II Tomislav Radotić u poluvremenu je povukao odeđene poteze za koje je vjerovao kako će njegovu momčad vratiti u utakmicu, ali to se nije dogodilo. Dubrava Tim kabel nije se dala iznenaditi pa je potraga Osječana za bar jednim pogotkom kojim bi vratili nadu u izbjegavanje poraza ispala uzaludna. Štoviše, 15-ak minuta prije kraja primio je Osijek II treći pogodak, a u listu strijelaca upisao se nakon Alghoula još jedan veznjak - Turanjanin. Tako je sudbina osječke momčadi zapečaćena, pa joj ne preostaje ništa drugo nego se okrenuti sljedećem kolu, u kojem će ugostiti Croatiju iz Zmijavaca. D.Keler
DUBRAVA TK**3 (2)

OSIJEK II**0

ZAGREB - ŠNC "Stjepan Spajić". Vrijeme: toplo. Teren: dobar. Gledatelja: 200. Sudac: Mateo Erceg (Benkovac). Strijelci: 1:0 Vajdovčić (17), 2:0 Alghoul (42), 3:0 Turanjanin (75). Žuti kartoni: Alexander (Osijek II)

DUBRAVA TIM KABEL: Ilinčić, Cerovec (od 84. Domić), Korca, T. Ljubanović, Maglica, Alghoul, Turanjanin (od 79. Prpić-Bosanac), Vajdovčić (od 63. Vragolović), I. Ljubanović (od 84. Ivanović), Kapitanović, Ibishi (od 63. Petrović)

OSIJEK II: Krijan, Jozić, Alexander (od 46. Bakula), Barišić, Cvijanović, Hanuljak (od 82. Galušić), Stranput, Pudić (od 67. Polić), Omerović (od 46. Baković), Kuprešak (od 67. Bonić), Branšteter