PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA DRUGOLIGAŠA I TREĆELIGAŠA

Vratar Marić najzaslužniji za remi Županjaca
Objavljeno 26. srpnja, 2021.
Županjski nogometni trećeligaš ostvario je vrijedan pripremni rezultat remizirajući s bjelobrdskim drugoligašem. Goste je dugo čuvao i zamalo sačuvao mladi vratar Filip Marić skinuvši Bjelobrđanima nekoliko zicera koji su to, zamalo, platili porazom. Pogoci su pali u završnici utakmice kada su obostrano bile načinjene brojne izmjene u čijem je kontekstu za domaće zadnjih 30-ak minuta prigodu dobila nova momčad. Njihov je zadnji red i vratara Đilasa u 70. minuti uspio propucati kapetan Graničara Lotar, ali je ta prednost trajala svega pet minuta. Tada je Čikvar loptu poslao nekoliko centimetara preko gol-crte te postavio konačni rezultat toga prijateljskog susreta koji je Županjcima bio premijerni, a Bjelobrđanima četvrti ovoljetni.D.L.
BSK*1(0)

GRANIČAR (Ž)*1(0)

BIJELO BRDO - Stadion BSK-a. Vrijeme sunčano. Teren s umjetnom travom. Gledatelja: 50. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Strijelci: 0:1 Lotar (70), 1:1 Čikvar (75).

BSK: Đilas, Periša, Gačić, Majtanić, Župan, Gbane, M. Mišić, Žutić, Ilić, I. Mihaljević, Šimičić. Još su igrali: Kraljević, Dizdar, Dobrijević, L. Mihaljević, Bernobić, Bošnjaković, Selbol, Čikvar, Bolano i Nešić. Trener: Tomislav Steinbrückner

GRANIČAR: Marić, Berač, Miličević, L. Prnjak, Dabić, Babić, Pastuović, Đ. Mišić, Lotar, Lešić, I. Kovačević. Još su igrali: Spajić, Miličić, Smolčić, H. Kovačević, I. Prnjak, Matanović i Sadrić. Trener: Dražen Ilić