Slobodnica je u višem rangu
Objavljeno 23. lipnja, 2021.
Drugom utakmicom kvalifikacija za popunu Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod - Požega između Slobodnice i Budainka Kolonije okončana je nogometna sezona u Brodsko-posavskoj županiji. Slobodnica je pobijedila u prvom susretu 3:2, dok je u uzvratu bila bolja sa 3:1 te tako postala novi međužupanijski ligaš. Zelene je u vodstvo doveo Lasić već u petoj minuti susreta, no Budainka se nije predavala pa je pred kraj prvog dijela Furjanić izjednačio. U drugom poluvremenu riješene su sve dvojbe oko pobjednika i putnika u viši rang, Panijan je u 65. minuti donio Slobodnici 2:1, a Puškarić je 85. postavio konačnih 3:1. Tako su Slobodnica i Papuk iz Velike postali novi članovi Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod - Požega. I. Li.