RUKOMETAŠI OSIJEKA PORAZOM ZAVRŠILI PRVENSTVO U PRVOJ HRL SJEVER

Osječani bez rješenja za Dugo Selo
Objavljeno 7. lipnja, 2021.
Rukometaši Osijeka porazom su se oprostili od ove sezone. U posljednjem, 26. kolu Prve HRL Sjever Osječani su u Zrinjevcu izgubili od Dugog Sela s 34:29 (17:12) te su tako prvenstvo završili kao sedmoplasirani, upravo iza svojih jučerašnjih suparnika. Susret je praktički usmjeren već na otvaranju, kojeg je domaći sastav vrlo loše odradio. S pet izgubljenih lopti u prvih pet minuta omogućili su gostima značajnije odvajanje (5:1) koje je u 10. minuti već naraslo na 7:1. Tek nakon toga krenuli su i domaćini, ali nisu uspijevali napraviti seriju kojom bi se potpuno približili. Stigli su tek kratko na 6:8, no vrlo brzo gosti su vratili na šest pogodaka prednosti i visoko vodstvo bez prevelikog stresa uspješno održavali do odmora. Slična situacija odvijala se i u nastavku, u kojem je Dugo Selo čuvalo svoju zalihu sve do kraja, uzvrativši Osječanima za poraz iz prvog dijela sezone. G.R.

Osijek 29 (12)

Dugo Selo 34 (17)

OSIJEK - Dvorana Zrinjevac. Bez gledatelja. Suci: Tin Derušek (Zagreb) i Matej Pavlović (Varaždin).

OSIJEK: Žganjer 3, Kuže 3, Zrno 4, Begović 1, Pavlović, Bošnjak (1+0), Vuković 7, Vukušić 3, Jakobović, Mandić, Pleše 5, Horvat, A. Carević, F. Carević 3, Goluža, Mudrovčić (8+0).

DUGO SELO: Borovec, Magdić, Kociper 2, Vranić 3, Barić, Hršak 9, Kuzmanović 1 (11+0), Leskovec, Raič, Neralić 7, Pandža, Raužan 11 (8), Šuker, Pervan 1.

SEDMERCI: Osijek -, Dugo Selo 8 (8); ISKLJUČENJA: Osijek 6 minuta (Žganjer 2, Begović 2, Vuković 2), Dugo Selo 2 miute (Kociper).