BJELOBRĐANI NADVISILI DUBRAVU

BSK nastavio proljetnu berbu bodova
Objavljeno 12. travnja, 2021.
Sadržajni susret otišao je zasluženo na stranu domaćeg drugoligaša. Zagrepčani su ambiciozno došli u Bijelo Brdo te uvodno djelovali opasnije, najbolju prigodu imali su u 27. minuti nakon što je Đilas ispustio centaršut Ceroveca zdesna, a Mudražija iz blizine loptu prebacio preko grede. Četiri minute kasnije Dabrin udarac iz zraka desnicom sa 16 metara zaustavila je lijeva gostujuća vratnica da bi u 33. minuti isti napadač BSK-a bio neprecizan glavom šaljući loptu preko grede. U 36. minuti nogometaši BSK-a su poveli, Gvozdenović je natrčao i zakucao pod gredu - 1:0. Dvostrukom izmjenom na odmoru gostujući je trener pokušao promijeniti tijek susreta koji je u 50. minuti definitivno trebao otići na stranu Bjelobrđana, no udarac Gbanea iz blizine, ispred nebranjene mreže, netko od gostiju uklizavanjem je blokirao. Pobjednik je bio potvrđen u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena jer je tada Ivan Mihaljević realizirao prigodu izišavši pred vratara nakon što ga je zdesna Aleksić idealno uposlio - 2:0. D.Lekšan
BSK*2 (1)

DUBRAVA TK*0

BIJELO BRDO - Stadion BSK-a. Vrijeme: oblačno. Teren: s umjetnom travom. Bez gledatelja. Sudac: Igor Marić (Sisak) 6,5. Strijelci: 1:0 Gvozdenović (36), 2:0 I. Mihaljević (90). Žuti kartoni: Dalić i Dabro (oba BSK). Crvenih kartona nije bilo.

BSK: Đilas 7,5, Periša 6,5, Dalić 7, Majtanić 7, Župan 7 (od 90. L. Mihaljević -), Gbane 7 (od 89. Gavrić -), Mišić 7,5, Gvozdenović 7 (od 89. Aleksić -), Ilić 7 (od 67. I. Mihaljević 7), Selbol 7 (od 67. Vrdoljak 6,5), Dabro 7.

DUBRAVA TIM KABEL: Cyprian 6,5, Cerovec 6,5 (od 81. Ljubanović -), Korca 6, Džaferović 6, Maglica 6, Šugić 6,5 (od 46. Jurić 7), Srbljinović 6,5 (od 58. Alghoul 6,5), Marton 7 (od 46. Ibiši 6), Fintić 7, Fruk 6,5, Mudražija 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: MATIJA MIŠIĆ (BSK).