LIGA NS NAŠICE

Dinamovci zbog prigovora završili s osam igrača
Objavljeno 6. travnja, 2021.
Na seoskim nogometnim travnjacima moguće je vidjeti svakakve zanimljivosti, a nekako u prvom planu uvijek su suci. Oni su dežurni krivci, i kad ne ide dobro domaćinu, ali i gostu. Proteklog vikenda odigrane su utakmice 13. kola Nogometnog središta Našice, u kojemu je najzanimljivije bilo u našičkom naselju Martin gdje je istoimeni domaćin pobijedio Dinamo iz Budimaca sa 4:0. Ivan Vujkov načeo je goste u četvrtoj minuti, a već nakon 21. dinamovci su ostali s osam igrača na travnjaku. U 20. minuti sudac je imao pune ruke posla, pa je gostujućim igračima pokazao čak tri crvena kartona, i to sve zbog prigovora. Gosti poručuju "to nije bilo za tjeranje izvan terena", ali pocrvenjeli su Željko Oskomić, Josip Marošević i Davor Cetina. Nakon toga domaćini više nisu imali težak zadatak, Marko Hajmiler zabio je hat-trick za čistu pobjedu Martina.

Ostali rezultati 13. kola NS Našice: Kapelna - Lug 6:3, Kućanci - Brezik 0:0, Vuka - Lađanska 5:2, Poganovci - Polet 7:0, Sveti Đurađ - Mladost Breznica Našička 1:3. I. Li.