SIGURAN S BIJELE TOČKE

Borna Barišić opet strijelac
Objavljeno 26. veljače, 2021.
Nogometaši Glasgow Rangersa izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su uzvratnom susretu 16-ine finala pobijedili Antwerpen s 5:2, potvrdivši pobjedu 4;3 iz prve utakmice. Nakon što je u prvom susretu zabio dva gola, hrvatski reprezentativac Borna Barišić opet se upisao među strijelce. I to opet s bijele točke, pogodivši za 4;2 u 79. minuti. Morelos je u devetoj minuti doveo Škote u vodstvo nakon velike pogreške gostujuće obrane, no Antwerpen je izjednačio u 32. minuti preko Liora Rafaelova kojeg je uposlio Jordan Lukaku. Rangers je na otvaranju drugog dijela zabio dva brza gola za 3;1, a strijelci su bili Patterson (46) i Kent (55) na asistencije Morelosa. No Lamkel Ze je u 58. minuti vratio gostima tračak nade. Međutim, Barišić i Itten su u 79. i drugoj minuti sudačke nadoknade otklonili sve dvojbe za konačnih 5:2, točnije sveukupno 9:5 u dvije utakmice. H