KUP HRVATSKE

Slaven lako na kraj s GOŠK-om
Objavljeno 23. veljače, 2021.
Nogometaši Slaven Belupa plasirali su se u četvrtfinale hrvatskog Kupa nakon što su na Lapadu pobijedili trećeligaša GOŠK Dubrovnik 1919 s 4:1. Gosti su poveli već u 53. sekundi susreta golom Miroslava Iličića, no GOŠK je izjednačio u posljednjim trenucima prvog dijela, kada je Luka Matić zabio glavom.

U 62. minuti gosti su stigli do nove prednosti, a zabio je Nijemac Knoll, koji je pogodio s ruba kaznenog prostora. Sve dvojbe oko pobjednika Slaven Belupo je razriješio u 80. minuti kada je Gonzalo Gamarra zabio za 3:1, a u 89. minuti Kim Kyu-hyeong postavio je konačnih 1:4.
Slaven Belupo u četvrtfinalu gostovat će na stadionu Maksimir kod Dinama, a plasman u četvrtfinale još su ranije izborili Rijeka, Gorica i Osijek.