SUPERLIGA ODBOJKAŠICA

Uspon na Brda bio je pretežak
Objavljeno 21. veljače, 2021.
Izgubile su odbojkašice Osijeka pobjednički ritam u Superligi. Upisao je sastav Tome Pauna treći poraz u nizu, bodove su u sklopu 16. kola iz Gradskog vrta zasluženo odnijele Splićanke, koje su iskoristile sve ono to im je domaćin darivao na parketu. Bilo je toga poprilično, pa su Brda na kraju bila preteška prepreka za Osječanke, koje su istina ovaj dvoboj odradile bez kapetanice i ponajbolje igračice (Kolarić), ali i bez nje se moralo izvući više. U prvom setu, domaće su imale i propustile loptu za vodstvo, a tek je drugi set donio sliku domaćina koju pak nismo više previše vidjeli u nastavku. U trećoj dionici potpuna dominacija gošći, koje su uspjele sve riješiti u četiri seta. Peti je bio na vidiku, ali kod 19:17, Brda serijom 5:0 riješavaju sve dvojbe.