PRIJATELJSKA UTAKMICA BJELOBRDSKOG I VINKOVAČKOG NOGOMETNOG DRUGOLIGAŠA

Križanović u 88. minuti donio Cibaliji pobjedu
Objavljeno 21. siječnja, 2021.
Kada se činilo da neće biti pobjednika između bjelobrdskog i vinkovačkog hrvatskog nogometnog drugoligaša taj je pripremni sraz otišao na stranu gostiju! Dvije minute uoči isteka 90. Baraban je zdesna dugu loptu ubacio pred domaća vrata do koje je prije Malenice došao Križanović te se ušetao u mrežu - 1:2. Treneri su na umjetni travnjak izveli po dvije kompletne momčadi dajući im po 45 minuta. U šestoj su Bjelobrđani došli u prednost zahvaljujući Čikvaru čiji je prizemni udarac s 16 metara od lijeve vratnice završio iza Đakovića - 1:0. U 34. minuti Đilas je paradom zaustavio udarac Dyiokea s desetak metara, ali pet minuta kasnije BSK-ov vratar bio je nemoćan kada je ispred njega izbio Miljanić prethodni prošavši po desnoj strani - 1:1. Vinkovčani su do preokreta mogli u 60. minuti kada je stopostotnu prigodu propustio Jazvić šutiravši pokraj vrata kada se našao ispred Ezgete. Slično je bilo na drugoj strani, četiri minute kasnije, kada Alvarez nije bio precizan nakon što se našao oči u oči sa Slukićem. Taj je Argentinac u domaćim redovima dodavanje Selbola slijeva u 83. minuti, uz asistenciju Cibalijinog vratara, skrenuo u bližu vratnicu da bi pet minuta potom "žuto-plavi" za taj promašaj bili kažnjeni.D.L.
BSK*1(1)

CIBALIA*2(1)

BIJELO BRDO - Stadion BSK-a. Vrijeme sunčano. Teren s umjetnom travom. Bez gledatelja. Sudac: Denis Plantosar (Darda). Strijelci: 1:0 Čikvar (6), 1:1 Miljanić (39), 1:2 Križanović (88).

BSK: Đilas, Periša, Dalić, Majtanić, Župan, Mišić, Horvat, Čikvar, Ilić, Lozić, Dabro. Drugo poluvrijeme: Ezgeta (od 71. Malenica), Gvozdenović, L. Mihaljević, Dizdar, Aleksić, Gagulić, I. Mihaljević, Vuksan, Bajić, Selbol, Alvarez. Trener: Tomislav Steinbrückner

CIBALIA: Đaković, Nikolić, Tia, Laštro, Stanić, Baltić, Dyioke, Mišković, Galić, Perić-Komšić, Miljanić. Drugo poluvrijeme: Slukić, Išasegi, Kudumija, Oršolić, Ciprić, Karimović, Jajalo, Klarić, Jazvić, Križanović, Baraban. Trener: Petar Tomić