PRVA HRL "SJEVER"

U Zrinjevcu pao još jedan favorit, 12 pogodaka Kužea
Objavljeno 22. studenog, 2020.

Rukometaši Osijeka vratili su se na pobjednički put dokazavši još jednom svima kako je Zrinjevac za sve rivale neosvojiva tvrđava. U subotu je u osječkoj dvorani pala kutinska Moslavina, trenutno drugoplasirani sastav Prve HRL "sjever" i jedan od kandidata za plasman u Premijer ligu.

Ključni trenuci dogodili su se na početku drugog poluvremena. Prvo poluvrijeme bilo je prilično izjednačeno, a okončano je s minimalnom domaćom prednosti, nakon što je Vuković pet sekundi prije kraja prvog poluvremena postigao pogodak za vodstvo Osijeka 16:15. U nastavku na scenu stupa TIn Kuže. Postiže četiri od sljedećih pet Osijekovih pogodaka što Osječanima donosi prednost od šest razlike (21:15), a što zadržavaju do kraja susreta.

Mladi Kuže, inaće sin nekad vrsnog osječkog rukometaša i reprezentativca Domagoja, postigao je čak 12 pogodaka od čega deset iz igre s čime je dokazao još jednom onu staru poslovicu o "jabuci koja ne pada daleko od stabla". K.L.