ODRAĐENA ZAOSTALA UTAKMICA PRVE HNL

Nula između Slaven Belupa i Lokomotive
Objavljeno 28. listopada, 2020.

U zaostaloj utakmici 6. kola Prve HNL Slaven Belupo i Lokomotiva su na stadionu "Ivan Kušek Apaš" u Koprivnici odigrali bez golova, 0:0. Prvo poluvrijeme nije donijelo puno uzbuđenja, bilo je nekoliko poluprilika s obje strane, ali mreže su mirovale.

U drugom poluvremenu Lomoktiva je pojačala pritisak, ali prvu priliku, odmah u 46. minuti, imali su domaćini. Krstanović je prijetio, a vratar Lokomotive Hendija obranio njegov pokušaj. U nastavku su "lokosi" bili bolji, imali nekoliko prilika za pogodak, ali nikako nisu mogli svladati vratara Slaven Belupa.

Na stadionu bez gledatelja utakmicu je sudio Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.
Iako je u Prvoj HNL bilo odgađanja utakmica zbog COVID-a, ovu u prvobitnom terminu nije odgodila korona, nego utakmica trećeg kola kvalifikacija za Europsku ligu, koju je Lokomotiva igrala protiv Malmoea. I. Li.