PAKET24 PREMIJER LIGA ZA RUKOMETAŠE

Spačva u četvrtom kolu doživjela treći poraz
Objavljeno 17. listopada, 2020.
Gorica i Spačva Vinkovci, dvije momčadi koje pretendiraju i ove sezone za nastupom u Ligi za prvaka, otvorili su u petak navečer 4. kolo Paket24 Premijer lige za rukometaše. U zanimljivoj utakmici Gorica je iskoristilla domaći teren i boljom igrom prvenstveno u drugom poluvremenu stigla do nove pobjede. S druge strane Spačva niti nakon četvrtog kola još nema ubilježenu pobjedu. Zasad su se upisali samo u prvom kolu na domaćem terenu protiv Dubrave. Bio je to susret u kojem su i jedni i drugi imali i dobrih i loših minuta. Gorica je bolje krenula i na polovini prvog poluvremena vodila 9:5 da bi onda punih deset minuta bili bez pogotka. Spačva radi seriju od 6-0, no na odmor se otišlo u "egalu" (12:12). Sredinom nastavka, kada su domaći prvi put pobjegli na četiri razlike, neizvjesnosti više nije bilo. Tek su do kraja susreta Vinkovčani uspjeli ublažiti poraz. K.L.
GORICA  27 (12)

SPAČVA  25 (12)

VELIKA GORICA - Gradska dvorana. Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na moru).

GORICA: Purić (4+0), Sladoljev (5+1), Ceković 4 (3), Goričanec 4, Šalin, Čakarić 1, Vrbić, Grizelj 2, Kraljević, Bura 3, Barišić, Svržnjak 1, Tomašić, Novak 6, Gal 5 i Ljubić 1.

SPAČVA VINKOVCI: Ćirović (3+0) Pašagić (3+0), Jurić, Vašarević 3, Nađ 3, Čičak 2, Voloder, Buntić 6 (3), F. Mihaljević, Vignjević 6, F. Mažurana 2, R. Mihaljević 1, Bolanča 1, D. Radović, Božić i Nedić 1.

SEDMERCI: Gorica 3(3), Spačva Vinkovci 5(3); ISKLJUČENJA: Gorica 10 minuta (Čakarić 2, Bura 2, Barišić 2, Novak 2, Ljubić 2); Spačva Vinkovci 6 minuta (Nađ 2, Bolanča 2, Nedić 2).