PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Osječanke uvjerljivo do bodova u Čakovcu
Objavljeno 27. rujna, 2020.
Rukometašice Osijeka pobjednički su krenule u novu sezonu, svladavši u Čakovcu domaći Zrinski sa 26:18 (12:10). Gošće su već u 8. minuti stekle znatniju prednost (5:1) te ju održavale do završnice prvog poluvremena, kada su se Čakovčanke približile na samo gol zaostatka (10:9). Na odmor je Osijek otišao s "plus dva" te je i početak drugog dijela odradio kao i prvi, odmaknuvši na četiri razlike u 41. minuti (16:12). Pokušavale su se domaće igračice vratiti, no uspjele su samo nakratko prepoloviti razliku. Osječanke su u 49. minuti povele s pet golova (20:15) te su u preostalom vremenu još samo povećale razliku za prve ovosezonske bodove. G.R.

Zrinski                18 (10)

Osijek                26 (12)

ČAKOVEC - SD Graditeljske škole. Suci: Miljenko Medved i Matko Murić (oba Varaždin)

ZRINSKI: Kozjak (3+0), Rebernik, Petreković 2, Radek, Zanjko, Balić 2, Žvorc (1+0), Resman, Car 6 (2), Strbad, Vukojević 5 (2), Šestak, Laptoš 1, Blagus 2, Mihalković, Balent

OSIJEK: Borac, Pajić, Hren 3, Lacković 5 (1), Jerčinović 3, Barbir, Horvat, Milovanović 4, Jeršek 3, Zagorščak 2, Špoljarić, Humel, Brkić (8+3), Frančić, Grbavčević 6, Sablić

SEDMERCI: Zrinski 9 (4), Osijek 1 (1); ISKLJUČENJA: Zrinski 4 minute (Petreković 2+2), Osijek 2 minute (Jeršek 2)