BODOVI OTIŠLI U KUSTOŠIJU

Cibalia i dalje bez pobjede, Ultrasi s druge strane ograde pratili utakmicu
Objavljeno 12. rujna, 2020.

Nogometaši Cibalije i nakon četvrtog kola Druge hrvatske nogometne lige nisu osjetili slast pobjede. Nakon poraza u Dugopolju, te potom domaćeg remija protiv Međimurja, kada su ispustili gotovo nemoguće, vodstvo od 3:0, uslijedio je očekivan poraz od dojučerašnjeg prvoligaša Intera u Zaprešiću. Stanka u prvenstvu zbog reprezentativnog tjedna trebao je dodatno konsolidirati redove uoči domaćeg susreta s Kustošijom. Bila je to prigoda za trijumf, međutim na kraju su sva tri boda otputovala u zagrebačko naselje gdje su bodovi usmjereni već u prvom poluvremenu.

Gosti su do odmora imali vodstvo od 2:0, a strijelci su bili Havoić i Kelava. U nastavku susreta Nigerijac u redovima Cibalije Diyoke uspio je u 72. minuti smanjiti vodstvo Zagrepčana. Do kraja susreta ostalo je dovoljno vremena, ali Cibalia nije uspjela doći do pogotka kojim bi barem izbjegla poraz. U sljedećem kolu Cibalia gostuje kod novog drugoligaša Opatije.Inače, i u Drugoj hrvatskoj ligi susreti se još uvijek igraju bez gledatelja.

To nije spriječilo skupinu najvjernijih navijača Cibalije Ultrasa da s druge strane ograde, na jednom povišenom dijelu, gledaju utakmicu svojih ljubimaca. K.L.

CIBALIA *1(0)
KUSTOŠIJA 2(2)
VINKOVCI -Stadion HNK Cibalia. Sudac: Vlatko Mlinarić (Sisak). Strijelci: 0:1 Kelava (15.), 0:2 Havojić (38.), 1:2 Diyoke (72.). Žuti kartoni: Oršolić, Stanić (Cibalia). Crvenih kartona nije bilo.
CIBALIA: Đaković, Miljanić (od 46. Ciprić), Baltić, Bajić (od 78. Križanović), Diyoke, Oršolić, Baraban (od 85. Nikolić), Galić (od 46. Jajalo), Stanić (od 70. Šarić), Išasegi i Karabatić.
KUSTOŠIJA: Šušković, Šimunić, Šušković-Jakopac, Ljubanović (od 67. Šlogar), Jugović (od 79. Barada), Ivanković, Kelava (od 90. Matteoni), Havojić (od 67. Šlogar), Lagundžić, Vukelić (od 46. Ntchamda Ntchamda) i Vištica.

TAEKWONDO GALEB TROPHY - SERBIA OPEN 2024.