Regija
NAGRAĐENI ZA RAD I USPJEHE

Najbolji učenici s područja županije
Objavljeno 12. srpnja, 2020.
Na svečanosti u velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije nagrađeni su najučenici osnovnih i srednjih škola s područja cijele županije. Ovogodišnja je manifestacija “Zbogom, školo, do jeseni”, na kojoj su se nagrađivali najučenici, zbog epidemije koronavirusa otkazana, kao i tradicionalni koncert i druženje, pa su za iznimne rezultate u obrazovanju protekle školske godine najučenici proglašeni u nešto drukčijim uvjetima. Povjerenstvo koje su činili: Vesna Šerepac, predsjednica, i članovi Ksenija Vujanović Juras, Igor Maresić, Saša Topić, Mladen Graovac, Kristijan Gostimir, Zorislav Milković i Martina Bunić, izradilo je prijedlog na temelju kojeg je župan Igor Andrović donio odluku o izboru najučenika/najučenice osnovne škole i najučenika/najučenice srednje trogodišnje i srednje četverogodišnje škole. Nagrade najboljima uručili su župan Andrović i njegovi zamjenici Marijo Klement i Darko Žužak te pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i demografiju Vesna Šerepac.

Najbolji učenici osnovnih škola
OŠ Petra Preradovića Pitomača – Ilona Čop

OŠ Augusta Cesarca Špišić Bukovica – Lana Balogović

OŠ Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje – Patrik Radmanić

OŠ Vladimira Nazora Virovitica – Arijana Babić

OŠ “Ivana Brlić-Mažuranić” Virovitica – Dorotea Hodak

OŠ Suhopolje – Ivan Katalenić

OŠ Gradina – Marija Rajković

OŠ Eugena Kumičića Slatina – Gala Brunović

OŠ Josipa Kozarca Slatina – Dominik Gaća

OŠ Voćin – Antonija Džavić

OŠ Davorina Trstenjaka Čađavica – Petra Piskać

OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica – Mateja Podolski

OŠ Mikleuš – Jana Grabar

OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci – Anita Krsnik

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica – Tena Rukavina

OŠ Ivana Gorana Kovačića Zdenci – Veronika Milković

Centar za odgoj i obrazovanje, Virovitica – Kristijan Zec

Glazbena škola “Jan Vlašimsky” Virovitica – Klara Volenik

Glazbena škola Milka Kelemena Slatina – Lorena Novković

Srednje škole (trogodišnje obrazovanje)
Srednja škola Stjepana Sulimanca Pitomača – Stjepan Komar

Strukovna škola Virovitica – Ivan Lacko

Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – Filip Mađarević

Srednja škola Stjepana Ivšića Orahovica – Patrik Marinić

Industrijsko-obrtnička škola Slatina – Manuel Graonja

Srednje škole (četverogodišnje obrazovanje)
Srednja škola Stjepana Sulimanca Pitomača – Dorian Lazarus

Gimnazija Petra Preradovića Virovitica – Ina Moslavac

Katolička klasična gimnazija Virovitica – Mihael Grgurević

Strukovna škola Virovitica – Matej Maturanec

Tehnička škola Virovitica – Karlo Jakupec

Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – Tara Greganić

Srednja škola Marka Marulića Slatina – Una Maravić

Srednja škola Stjepana Ivšića Orahovica – Borna Katić

Glazbena škola “Jan Vlašimsky” Virovitica – Gabriela Šipek
Dijana Stanić Rešicki
Možda ste propustili...

GRAD SKRBI O SOCIJALNO UGROŽENIMA

Za vinkovačke potrebite 4,4 milijuna kuna

VELIKA VOLONTERSKA AKCIJA

Školski su park uredili mještani

VIJEĆNICI HDZ-A NAPUSTILI SJEDNICU

Smjene i imenovanja u županjskom Vijeću

Najčitanije iz rubrike
DanasTjedan danaMjesec dana
1

BELIŠĆE KREĆE U NOVI PROJEKT

Nakon četiri desetljeća počinje obnova bazena

2

ZAMALO PREGAZIO PJEŠAKA

Bik nije htio na klanje,
bježao centrom Slatine

3

VIJEĆNICI HDZ-A NAPUSTILI SJEDNICU

Smjene i imenovanja u županjskom Vijeću