KVALIFIKACIJE ZA 1. ŽNL OSJEČKO-BARANJSKU

Daljskom Radničkom aktivni remi u Vardarcu
Objavljeno 7. srpnja, 2020.
Nije bilo pobjednika u prvoj utakmici pretkola kvalifikacija za popunu Prve osječko-baranjske nogometne lige između Vardarca i Radničkog (1:1). Po lopta u obje mreže donijela je, ipak, prednost daljskom Radničkom kojem je u uzvratu dovoljan remi bez pogodaka kako bi otišao u sljedeći krug natjecanja. U Vardarcu su gosti iz Dalja došli u vodstvo nakon što je u 16. minuti Cebić realizirao dosuđeni kazneni udarac. Do odmora je izjednačio Šileš (32.) te tako podgrijao nadu da će Baranjac iz Vardarca na uzvrat uspjeti otići s prednošću. Kako u drugom poluvremenu nije bilo promjene rezultata, tada je prednost ostala na strani Radničkog premda se radi o izjednačenim momčadima, pa je sve ostalo otvoreno. D.L.
VARDARAC*1 (1)

RADNIČKI*1 (1)

VARDARAC - Igralište NK Vardarac. Vrijeme sunčano, vruće. Teren dobar. Gledatelja: 450. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Strijelci: 0:1 Cebić (16.-11m), 1:1 Šileš (32). Žuti kartoni: Marković (Vardarac) i Ig. Simić II (Radnički). Crvenih kartona nije bilo.

VARDARAC: Kuruc, Robičko, Kiš, Miličić, Marković, Šileš (od 76. Makovec), Lazar (od 34. Sekanić), Aćimović (od 73. Kontrec), Juričan, Grandić, Takač (od 84. Paliž).

RADNIČKI: Babić, Pole, Vratović, Jelić, Jeremijaš, Ig. Simić I, Pušelj (od 86. Leš), Ig. Simić II (od 81. Tomičić), Cebić, Pavičić (od 90. Dujan), Horvat (od 56. Omerović).