Regija
U DVIJE GODINE STEKLI REGIONALNU PREPOZNATLJIVOST

U 2019. godini trkači osvojili više od trideset medalja
Objavljeno 16. veljače, 2020.
NAŠICE - druga rekreativnog trčanja Nexe Team za manje od dvije godine postojanja već je postala prepoznatljiva u Našicama, ali i u široj okolici ostvarivši vrhunske rezultate sa svojim trkačima. Za ovu godinu imaju velike planove na sportskom, memorijalnom i humanitarnom natjecanju, a izuzetno su zadovoljni 2019. godinom. Prošlu su godinu završili s više od 30 medalja, od kojih imaju 14 zlatnih, 13 srebrnih i osam brončanih. Sa po tri prva mjesta u udruzi se ističu Jasna Plemeniti i Vesna Janković, sestre, dok ih u stopu prati bračni par Mesec, Dubravka i Damir, koji također svatko ima po tri prve medalje s raznih natjecanja. Među srebrnima također se ističu sestre Vesna i Jasna sa po tri medalje kao i Ana Tomaić Bernat koja je osvojila 2. mjesto na Slavonsko-baranjskoj trail ligi. Drugoplasirani u 2019. bili su i Damir Mesec s dvije medalje te s jednom Ivana Devald i Krešimir Žagar. Vesna Janković osvojila je 3. mjesto u valpovačkoj ljetnoj ligi uz još dvije brončane medalje, a svoje medalje istog sjaja tijekom godine osvojili su i Maja Domnjak Lelić i Dubravka Mesec. Članovi škole trčanja također su bili uspješni, pa su se među zlatne upisale mlade nade, Ema Devald i Mia Hajnal koja je bila najbolja na Miholjačkoj dječjoj utrci.

David Blagojević osvojio je 3. mjesto u utrci na 600 metara “Ja imam prijatelja policajca”. I.Ć.

NA KROVOVE POGONA POSTAVLJENA SUNČANA ELEKTRANA, JEDNA OD NAJVEĆIH U SLAVONIJI I BARANJI