REMI U DVOBOJU DVA TREĆELIGAŠA

Beliše nije zabilo, ali igralo 1:1
Objavljeno 10. veljače, 2020.
Prema zacrtanom planu i programu drugoplasirana momčad Treće HNL "Istok", Belišće, nastavlja treninge i odigravanje pripremnih utakmica. Belišćani su aktivni bili i ove subote, kada su na igralištu Podravca u Bistrincima ugostili trećeligaša sa sjevera, nogometaše Papuka iz Orahovice. Treneri Davor Rupnik i Stjepan Mađarić poslali su na teren tijekom 90 minuta igre sve raspoložive snage, u prvih 45 minuta bilo je prilika za postizanje pogodaka s obje strane, ali su mreže ostale netaknute. U drugom poluvremenu poveli su gosti pogotkom Mimića, a deset minuta prije kraja susreta domaći su izjednačili nakon autogola Vukomanovića. Odbijena lopta od gostujućeg vratara pogodila je obrambenog igrača Papuka i odbila se u mrežu za najpravednijih 1:1.
Belišćani pod vodstvom trenera Rupnika nastavljaju treninge, a do početka proljetnog dijela prvenstva na trećeligaškom “istoku” odigrat će još nekoliko pripremnih utakmica. Z. Kaptalan
Belišće       1 (0)

Papuk       1 (0)

BISTRINCI - Igralište Podravca. Teren: dobar. Vrijeme: sunčano i prohladno. Gledatelja: 70. Sudac: Stjepan Horvat (Gat). Strijelci: 0:1 Mimić (63), 1:1 Vukomanović (80. - ag.)

BELIŠĆE: Klanjšček, Lacković, Milić, Radovanović, Ždinjak, Paulić, Stupar, Uglik, Rosandić, Anić, B. Damjanović (Stanić, Čamić, Žaja, Barišić, Pačar, D. Damjanović, Agatić, Jakić, Poljak, Harkanovac)

PAPUK: Mehmedi, Šantić, Mimić, S. Čavić, Krsnik, Špoljarić, Ninčević, Vratković, Vukomanović, M. Čavić, Živković (Mahaček, Marinić, Rukavina, Podboj, Zebec, Rupčić)