BAYERN RAZBIO HERTHU

Ivan Perišić zabio i asistirao u pobjedi
Objavljeno 20. siječnja, 2020.
Ivan Perišić imao je sjajan dan. Njegov Bayern pobijedio je u susretu 18. kola Bundeslige u Berlinu Herthu s 4:0, a hrvatski nogometni reprezentativac u taj uspjeh ugradio je pogodak i asistenciju. Bavarci su do pobjede došli u drugom poluvremenu, do 60. minute bilo je 0:0, a onda je centaršut Ivana Perišića glavom u prednost od 1:0 pretvorio Mueller. U 73. minuti Lewandowski je iz kaznenog udarca povisio na 2:0, a Alcantara je dvije minute kasnije zabio i treći gol za Bayern. U 84. minuti u strijelce se upisao i Perišić, nakon što mu je Mueller uzvratio asistencijom. Bila je to utakmica u kojoj je Jürgen Klinsmann debitirao na Herthinoj klupi, ali neuspješno. Jednostavno, njegova momčad nije imala rješenje za Perišića i društvo. Na tablici Bundeslige vodi RB Leipzig s 40 bodova, a Bayern je drugi s dva boda manje. I. Li.