EUROPSKA NOGOMETNA LIGA

Autogol Barišića, pogodak Vlašića
Objavljeno 13. prosinca, 2019.
Završeno je igranje po skupina u Europskoj nogometnoj ligi, a proljeće u Europi u posljednjih 90 minuta osigurali su Malmo, Kopenhagen, Getafe, Cluj, Arsenal, Eintracht, Rangers, Porto, Roma, Ludogorec i Istanbul Basaksehir. Rangers je prošao dalje, iako na svom Ibroxu nije pobijedio Young Boyse. Susret je završio 1:1, domaćin je poveo u 30. minuti pogotkom Morelosa, i imao vodstvo sve do sudačke nadoknade kada je bivši kapetan Osijeka Borna Barišić nespretno ugurao loptu u vlastitu mrežu za konačnih 1:1. U akciji je u četvrtak navečer bio još jedan hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić, i imao je vrlo uspješnu večer. CSKA je na gostovanju pobijedio Espanyol s 1:0, a gol odluke zabio je Nikola Vlašić u 84. minuti. Dvije minute kasnije Nikola je zamijenjen, dok je Kristijan Bistrović odigrao cijeli susret. Unatoč pobjedi CSKA je završio svoju ovogodišnju avanturu u Europi. I. Li.