SUPERLIGA ODBOJKAŠA

“Mursaši” i Marsonia uspješno odradili rundu
Objavljeno 1. prosinca, 2019.
Slavonski dvojac odbojkaša bio je uspješan u sklopu 8. kola Superlige. Mursa-Osijek vratila se s punim plijenom iz Rovinja, što se moglo i očekivati. Neočekivan je ipak gubitak seta protiv "fenjeraša", koji je iskoristio rotacije u gostujućoj postavi tijekom trećeg seta. Bez obzira na to, Rovinj nije mogao ugroziti odbojkaše s Drave, koji su slavili sa 3:1 (25:17, 25:10, 20:25, 25:15). Osječani ostaju u vrhu poretku, poravnati su ostali s Rijekom (20 bodova). Do pobjede su stigli i Brođani, a za nju su se (iz)borili nakon više od dva sata provedena na parketu. Nakon vodstva od 2:0 Marsonia nije u četvrtom setu iskorisitla i meč-loptu. Centrometal se vratio u život, sve je otišlo u peti set, koji je ponudio neizvjesnost. Na kraju se veselio domaćin, ostvario je pobjedu 3:2 (25:21, 25:23, 14:25, 26:28, 15:13). N.B.