JURJEVAC

Josip Milardović na domaćem se terenu predstavio pobjedom
Objavljeno 18. studenog, 2019.
U prethodnoj rundi u Čepinu Jurjevčani su ispustili pobjedu u zadnjim sekundama poslije vrlo dobre igre, a u subotu su je ponovili i bili zasluženo nagrađeni bodovima u srazu s visokokotirajućim Županjcima. Novi trener Zrinskog Josip Milardović tako je u kratko vrijeme preporodio mladi sastav koji je do zaključne jesenske domaće pobjede došao pogotcima u drugom poluvremenu. Taj se karizmatični strateg tako gledateljima na igralištu "Bara" predstavio pobjedom i optimističkom izvedbom. I u prvom su poluvremenu Jurjevčani djelovali bolje, ali bez konkretnog učinka koji je prvi došao u 63. minuti, kada je Žutić svladao gostujućeg vratara. Županjski je trener zatim dvostrukom izmjenom pokušao promijeniti tijek susreta koji je u 69. minuti definitivno bio odlučen. Tada je prvi strijelac Zrinskog Kukučka udvostručio prednost koju su domaćini do kraja sačuvali. D.L.
ZRINSKI       2 (0)

GRANIČAR       0

JURJEVAC - Igralište “Bara”. Vrijeme oblačno. Teren mekan. Gledatelja: 129. Sudac: Alen Dobraš (Požega). Strijelci: 1:0 Žutić (63), 2:0 Kukučka (69). Žuti kartoni: Stipanović (Zrinski), Miličević i trener Ilić (Graničar). Crvenih kartona nije bilo.

ZRINSKI: Stipanović, Mihaljević, Kegelj, Dos Santos (od 84. Dubravac), Kukučka (od 87. Bagarić), Luiz (od 55. Matković), Majdiš, Bubalo, Jovanović, Žutić, Begović.

GRANIČAR: Ivkić, I. Kovačević, Miličević, Pejčić, Krznarić (od 66. Lukačević), H. Kovačević, Lešić (od 66. Pastuović), Lotar, Kegalj (od 76. Levec), Babić, Berač.