PLETERNICA

Nikolić i Tokić već u prvih 45 minuta otklonili sve dvojbe
Objavljeno 18. studenog, 2019.
Nogometaši Slavije potpuno su nadigrali goste iz Nove Gradiške, pogotovo u prvih 45 minuta, nakon kojih je bilo 2:0. Rezultat je mogao biti i veći da su Pleterničani bili precizniji u brojnim prilikama. U drugom poluvremenu gosti su se probudili, ali nedovoljno za konkretniji učinak. A.G.
SLAVIJA       2 (2)

SLOGA NG       0

PLETERNICA - S.Z. “Šivo”. Gledatelja: 150. Sudac: Darko Dumančić (Prkovci). Strijelci: 1:0 Nikolić (33), 2:0 Tokić (40). Žuti kartoni: Mikić, G. Marčinović (Slavija), Ćelepirović, Grgić, Severović (Sloga NG). Crvenih kartona nije bilo.

SLAVIJA: Petković, Gomerčić, Ognjenčić, Solić, Tokić, Ančurovski, Nikolić (od 60. Mikić), Bognar (od 85. R. Marčinović), Kocijan, Dorić, Grbeš (od 46. G. Marčinović).

SLOGA NG: De Villa, Ćelepirović, Sužnjević (od 46. Vlaović), Mihić, Sokić (od 46. Severović), Blazina, Šimunović (od 73. Menegoni), Marjanović, Ciprić, Grgić, Benić.