RUKOMET

PPD Zagreb i nakon Celja bez pobjede
Objavljeno 11. studenog, 2019.
Rukometaši PPD Zagreba u susretu 7. kola A skupine Lige prvaka izgubili su na gostovanju od Celje Pivovarne Laško sa 24:22. Hrvatski je prvak tako nakon sedam kola ostao na tek jednom bodu osvojenom u prošlom kolu kod Elverum Handballa. Slovenski sastav vodio je gotovo cijeli susret. PPD Zagreb je deset minuta prije kraja uspio izjednačiti na 18:18, no Celjani tada prave seriju 3:0 i šest minuta prije kraja pobjegli su na 21:18. Zagreb se u završnici u tri navrata približio na minus jedan, no kada je David Razgoz zabio za 24-22 deset sekundi prije kraja, sve je bilo gotovo. Domaćine je predvodio hrvatski lijevi vanjski Josip Šarac sa šest pogodaka, koliko je postigao i Damir Bičanić kod PPD Zagreba. U ostalim susretima ove skupine Barcelona je na gostovanju pobijedila Aalborg sa 34:30, Pick Szeged je porazio Elverum Handball (32:25), a PSG je u srijedu na gostovanju pobijedio Flensburg-Handewitt (30:29). Barcelona i PSG imaju po 12 bodova, bod više od Pick Szegeda. Posljednja dva mjesta sa po jednim bodom drže PPD Zagreb i Elverum. U idućem kolu Zagreb će 14. studenoga ugostiti Celje PL. H