JELISAVAC

Vihor opasniji, ali na kraju ulovio samo bod autogolom u završnici
Objavljeno 4. studenog, 2019.
Izostanak iskusnih Šulave, Kuburića i Dinjara osjetio se i u igri Vihora, koji je imao inicijativu tijekom cijelog susreta, međutim nedostajala je realizacija, a promjena na kormilu (umjesto Dinjara momčad su vodili Ivica Komak/Stranatić) nije donijela rezultat. U prvom poluvremenu Radinković, Matej Grafina i Kasač mogli su, ali nisu, zatresti mrežu solidnog vratara Sloge. I drugo se poluvrijeme igralo na polovici gostiju, koji su neočekivano došli u vodstvo. Iskoristili su jednu od malobrojnih kontri i sedam minuta prije kraja iskusni Marjanović s ruba šesnaest metara svladao je nemoćnog Banovića. Vihor je mogao poravnati, najbolji strijelac lige Pavlović uputio je oštar udarac, ali je sa same linije gola jedan od obrambenih igrača Sloge izbio loptu. Nešto kasnije i greda je spasila Slogu, nakon udarca Samira Kubale. I kada se mislilo da će bodove odnijeti gosti, trener-igrač Stranatić je u sudačkoj nadoknadi vremena uputio oštar centaršut u peterac gostiju, Jurišić je loptu htio izbiti u korner, ali je pogodio vlastitu mrežu. S. Sobodić
Vihor*1 (0)

Sloga NG*1 (0)

JELISAVAC – Igralište Koreja. Gledatelja: 150. Sudac: Josip Brico (Vinkovci) 7. Strijelci: 0:1 Marjanović (84), 1:1 Jurišić (90+2-ag). Žuti kartoni: Purgar, Ferenčak, A.Grafina, Vratković, Drahotuski (Vihor), Vlaović, Severović, Jurišić, Marjanović (Sloga).

VIHOR: Banović 6, Purgar 6, Jović 6 (od 61. M. Kubala -), Ferenčak 6, Pavlović 6, M. Grafina 6,5 (od 61. S. Kubala -), Radinković 6 (od 72.Stranatić -), A. Grafina 6, Kasač 6,5, Vratković 6,5, Drahotuski 6.

SLOGA NG: Iveković 6,5, Čelepirović 6, Vlaović 6 (od 81.Sužnjević -), Severović 6 (od 90+2. Menegoni -), Mihić 6, Jurišić 6,5, Grgić 6, Blazina 6, Marjanović 6,5 (od 86. Pavišić -), Ciprić 6, Benić 6.

IGRAČ UTAKMICE: LUKA IVEKOVIĆ (SLOGA NG).