TREĆA HNL “ISTOK”

Čepinčanima “vatromet” pokraj Uljare
Objavljeno 8. listopada, 2019.
Zaostala sadržajna utakmica Treće HNL “Istok” zasluženo je pripala domaćinu. Uvodno aktivniji Čepinčani već su u petoj minuti zatresli gostujuću mrežu preko Bungića, koji je iz blizine svladao Stanića - 1:0. Istom je igraču, nakon što ga je Gelo idealno uposlio, pet minuta poslije B. Damjanović izbio loptu iz praznih vrata, nakon što je ona prošla Stanića. Kazna je za domaće stigla u 13. minuti, kada je Ratković zdesna izbio ispred Jakovljevića i pogodio mrežu - 1:1. Nedugo zatim (18.), ponovo se zatresla gostujuća, zahvaljujući spretnom Bungiću, koji je poentirao iz gužve nakon nekoliko odbijanaca. Bungić je bio asistent za treći čepinski pogodak primljenu loptu od Pave Grgića proslijedivši udesno do utrčalog Krstanovića, koji je bio precizan - 3:1. Dvije minute uoči odlaska na odmor Agatić je asistenciju Ratkovića pretvorio u pogodak i vratio Belišćane u igru - 3:2. Činilo se da je ona odlučena u 72. minuti, kada su Batarilo-Čerdić i Gelo izigrali zdesna crvenu obranu, a potonji četvrti put svladao gostujućeg vratara - 4:2. Dvije minute poslije zbog prekršaja zadnjeg igrača bio je isključen Lacković, ali su Belišćani s igračem manje vratili rezultatsku neizvjesnost. Nesporazum (78.) u zadnjoj zelenoj liniji iskoristio je Jakić i plasirao loptu pokraj Jakovljevića za konačnih - 4:3. D.Lekšan
ČEPIN       4 (3)

BELIŠĆE       3 (2)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 600. Sudac: Denis Plantosar (Darda) 7. Strijelci: 1:0 Bungić (5), 1:1 Ratković (13), 2:1 Bungić (18), 3:1 Krstanović (36), 3:2 Agatić (43), 4:2 Gelo (72), 4:3 Jakić (78). Žuti kartoni: Bungić, Gelo (Čepin) i Anić (Belišće). Crveni karton: Lacković (Belišće)

ČEPIN: Jakovljević 6, P. Grgić 7 (od 90. Nikolić -), S. Bilobrk 6,5, Bungić 8, Goluža 6,5, Gelo 7,5, Batarilo-Čerdić 6,5 (od 87. Kraljević -), Ivić 7, M. Grgić 6,5, Krstanović 7, J. Bilobrk 6 (od 81. Pandžić -)

BELIŠĆE: Stanić 6, Barišić 6 (od 63. Jakić 7), Lacković 6, Pačar 6,5 (od 87. Poljak -), Ratković 7,5 (od 77. Žaja -), D. Damjanović 6,5, Agatić 7, Išasegi 6,5, Rosandić 6,5, Anić 7, B. Damjanović 6,5

IGRAČ UTAKMICE: FILIP BUNGIĆ (ČEPIN)