DRUGA HNL

Osječani pali duboko u sudačkoj nadoknadi
Objavljeno 7. listopada, 2019.
Osijek II bio je nadomak osvajanju još jednog boda u gostima, ovaj put kod jednog od pretendenata na ulazak u Prvu HNL Rudeša, ali je sav trud mladog sastava Igora Tolića pao u vodu u petoj minuti sudačke nadoknade. Tada je Radas zabio pravu golčinu i zagrebačkoj momčadi donio veliko veselje. Inače, Osječani su u utakmicu ušli s dosta problema oko sastava i s vrlo ofenzivnim veznim redom, ali to im nije stvorilo posebne probleme. Susret nije ponudio previše uzbuđenja i lijepog nogometa. Bila je to tvrda utakmica s malo prilika za pogodak i sve je mirisalo na remi bez pogodaka. I onda je došla ta 95. minuta, kada je Rudeš imao slobodni udarac, iz kojeg je pokušao uputiti izravan udarac prema vratima, lopta se od "živog zida" osječke momčadi odbila do Radasa, koji je opalio po njoj bez oklijevanja i zakucao ju u same rašlje. D.Keler
RUDEŠ**1 (0)

OSIJEK II**0

ZAGREB - ŠC Rudeš. Gledatelja: 200. Sudac: Marko Cestarić (Sisak). Strijelci: 1:0 Radas (90+5). Žuti kartoni: Havojić, Prpić-Bosanac (Rudeš), Magdić, Stanić (Osijek II)

RUDEŠ: Banić, Mesarić, Marques, Prpić-Bosanac, Havojić (od 88. Brekalo), Zoungrana, Kćira, Manenica, Okenchukwu, Jurić, Radas

OSIJEK II: Barešić, Magdić, Stanić, Barišić, Todoroski, Todorov (od 56. Bliznac), Ilić, Dago (od 81. Kolega), Benić, Beljo, Durdov (od 70. Kulenović)