BAYERN “PREGAZIO” TOTTENHAM U 2. KOLU SKUPINE B LIGE PRVAKA

Kovač organizirao Oktoberfest u Londonu
Objavljeno 2. listopada, 2019.
Bayern je "sedmicom" posramio europskog nogometnog doprvaka Tottenham, nanijevši mu najveći domaći poraz u povijesti. Briljirao je Serge Gnabry s četiri pogotka. Pohvale je dobio i od Nike Kovača, koji je i sam bio zasipan čestitkama za postavku igre.

- Nakon 30 minuta nije izgledalo kao susret koji će završiti 7:2. Imali smo problema natrag i Neuer nas je držao u igri obranama, nakon čega smo bili puno bolji. Zabili smo u pravo vrijeme, a presudan je bio drugi pogodak prije odlaska na odmor - rekao je Kovač, koji je Ivana Perišića u igru uveo u 71. minuti.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret te je skrivio drugi pogodak u remiju s Club Bruggeom, a punu minutažu odradio je i Vedran Ćorluka u domaćem porazu Lokomotiv Moskve od Atletico Madrida. Ronaldo je i 14. sezonu zaredom zabio u Ligi prvaka, zatresavši i 33. klubu te se tako izjednačio s Raulom na vrhu.

Rezultati: Real Madrid - Club Brugge 2:2 (Ramos 55, Casemiro 85; Bonaventure 9, 39), Galatasaray - PSG 0:1 (Icardi 52), Tottenham - Bayern 2:7 (Son 12, Kane 61-11m; Kimmich 15, Lewandowski 45, 87, Gnabry 53, 55, 83, 88), C. zvezda - Olympiacos 3:1 (Vulić 62, Milunović 87, Boakye 90; Semedo 37); Juventus - Bayer 3:0 (Higuain 17, Bernardeschi 62, Ronaldo 89), Lokomotiv (M) - Atletico (M) 0:2 (Felix 48, Thomas 58). G.R.