CIBALIA ČASTILA I HAJDUKOVCE

Marijanović spasio Vinkovčane još uvjerljivijeg poraza
Objavljeno 21. rujna, 2019.

Utakmica između Cibalije i Hajduka 2 završila je uvjerljivom pobjedom Splićana. Po treći puta za redom Vinkovčani su poraženi, a drugi puta za redom u Vinkovcima. Ovaj puta momčad Davora Mladine doživjela je najuvjerljiviji poraz, a da pri tome nisu uspjeli postići niti jedan pogodak. Samo zahvaljujući vrataru Marijanoviću taj poraz nije bio još uvjerljiviji. Ovaj puta osim obrane Cibalije goste je "darivao" i napad. Kod rezultata 1:0 za goste Mate Bajić je u osmoj minuti propustio priliku koja se ne ukazuje baš čestu. U situaciji jedan na jedan spretniji i snalažljiviji bio je vratar gostiju Davor Matijaš. Još veću priliku imao je Dominik Dogan koji je s pet metara prebacio prazan gol u 45. minuti. U nastavku susreta gledali smo samo igru nogometaša Hajduka dok je domaćin samo pokušavao igrati, ali bezuspješno. zaslužena pobjeda gostiju, a igračima Cibaliji ostaje još jedan gorak okus u ustima. A.G.

CIBALIA       0 (0)
HAJDUK 2     4 (1)

VINKOVCI: Stadion HNK Cibalia. Gledatelja 500.
Sudac: Ivan Antunović 6,5 (Velika Gorica).
Strijelci:  0:1 J. Bajić (5), 0:2 J. Bajić (53), 0:3 J. Bajić (60), 0:4 Pršir (67).
Žuti kartoni: Anočić (Cibalia), Blagaić, Tolaj (Hajduk 2).
Crvenih kartona nije bilo.

CIBALIA: Marijanović, Salapić, Bukvić (od 61. Kerić), Matošević, M. Bajić, Dejanović (od 61. Tadić), Vincetić (od 70. Pavlak, Anočić, Karaula, Kiš, Dogan.
Trener: Davor Mladina.
HAJDUK 2: Matijaš, Relota (od 73. Radić), Batarelo, Kreković (od 46. Špikić), Skorup, Blagaić (od 66. Pršir), Ciprić, Tolaj, Kosić, J. Bajić, Dellova.
Trener: Mario Despotović.