IVANKOVO

Brođani na Gracu odigrali odličnu utakmicu i slavili
Objavljeno 19. rujna, 2019.
Nogometaši Marsonije odigrali su sjajnu utakmicu, posebice drugo poluvrijeme, na travnjaku "Graca" i zasluženo odnijeli sva tri boda iz Ivankova. Momčad Bedema kod kuće teško prepušta sav plijen gostima, ali jučer su suparniku morali čestitati na zasluženoj pobjedi.

Znali su Ivankovčani da im u goste stiže neugodan i kvalitetan suparnik, no najavljivali su kako su spremni za Marsoniju. No nisu bili jer Brođani su dominirali cijelom utakmicom, a, iako su slavili 4:1, zabili su svih pet pogodaka. Naime, dok su Cherif, Mirković i Šimac pogađali suparničku mrežu, gostujući igrač Bundavica svladao je svog vratara u 41. minuti za 1:1 Bedema. S tim pogotkom se Marsonia valjda odužila Bedemu prigodnim "darom" za dobar prijem.
Nakon što je prvo poluvrijeme završilo s 1:1, u nastavku su gosti iz Slavonskog Broda zagospodarili travnjakom i domaćin više nije imao rješenja za njihove napade. Domaći vratar je u drugih 45 minuta tri puta vadio loptu iz mreže i s obzirom na prikazano, ovo je više nego zaslužena pobjeda gostiju iz Slavonskog Broda. A. Grgić
BEDEM*1 (1)

MARSONIA*4 (1)

IVANKOVO – Stadion "Grac". Gledatelja: 200. Sudac: Ivan Kurbaša (Bizovac). Strijelci: 0:1 Cherif (30), 1:1 Bundavica (41-ag), 1:2 Mirković (57), 1:3 Šimac (63), 1:4 Mišić (65-11m). Žuti kartoni: Mrdeša, Jagustin, Smolčić, Borko (Bedem). Crvenih kartona nije bilo.

BEDEM: Anić, Babić, Smolčić, Borko, Validžić, Vuksanović, Mrdeša, Kirchbauer (od 46. Leko), Koledić, L. Sambol (od 46. Suppiger), Jagustin (od 64. I. Gazić).

MARSONIA: Memović, Balentović, Šimac, Begić, Mišić, Jašarevi (od 47. Letica), Mirković (od 87. Dančević), Sivrić, Bundavica, Garić (od 73. Baričević), Cherif.