MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KARLOVAC OPEN

Tri zlata za “sokolove”
Objavljeno 17. rujna, 2019.
Na 16. zaredom međunarodnom karate turniru Karlovac open okupilo se 336 natjecatelja iz 35 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Slovenije. Svoje sada već uobičajene predstavnike imao je i Hrvatski Sokol iz Osijeka. U katama su nastupili Katia Šegavčić i Fran Seligman. Predstavili su se ponovno u odličnim izdanjima. Katia je osvojila dvije zlatne medalje u konkurenciji učenica do 11 godina i mlađih kadetkinja (do 13 godina). Seligman je nadmoćno osvojio zlato u konkurenciji učenika do 11 godina, dok je kod mlađih kadeta do 13 godina bio odličan sve do finala kada je izgubio od vrlo dobrog Zagrepčanina Fileša. Doista odličan rezultat za mlade “sokolaše”, koji na natjecanju nisu ovaj put imali potporu trenera što dokazuje kako već imaju jaku mentalnu snagu. K.L.