“GENERALKA” TREĆELIGAŠA

Čepinski stoperi bili kobni za Jurjevčane
Objavljeno 18. kolovoza, 2019.
Čepin je u završnici prvoga dijela praktički osigurao pobjedu nad Zrinskim u obostrano generalnoj provjeri uoči ovotjednog početka trećeligaškog nogometnog prvenstva. Za Jurjevčane je bio koban domaći stoperski tandem koji je u tri minute matirao vratara Pintarića. Prvo je Bilobrk s ruba šesnaesterca pogodio desni donji kut, a zatim je Dragojević ubačaj iz lijevog kuta na drugu vratnicu skrenuo u mrežu za prednost od 2:0, s kojom se i otišlo na odmor. Nakon toga načinjene su brojne izmjene i gosti su preko Brazilca Dos Santosa iskoristili poklon Čepinčana te prepolovili zaostatak, ali je minutu potom riješena dvojba oko pobjednika, jer je Fusić iz blizine realizirao Gelin proboj po lijevoj strani i povratnu loptu. D.L.
ČEPIN       3(2)

ZRINSKI (J)       1(0)ČEPIN - ŠRC “Čepin”. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 200. Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek). Strijelci: 1:0 Bilobrk (36), 2:0 Dragojević (38), 2:1 Dos Santos (71), 3:1 Fusić (72).

ČEPIN: Jakovljević, P. Grgić, Bilobrk, Dragojević, M. Grgić, Goluža, Pedić, Batarilo-Čerdić, Ivić, Bungić, Kraljević. Još su igrali: Kordić, Nikolić, Gelo, Krstanović, Gregić, Fusić, Pandžić i Lamza.

ZRINSKI: Pintarić, Šinko, Begović, Mihaljević, Lukačević, Bagarić, Kegelj, Matković, Kukučka, Dos Santos, Žutić. Još su igrali: Bokanović, Kerovec, Jovanović, Stuhli, Borovčanin, Bubalo, Gjiorski i Kalajđić.