PORAZ U ORAHOVICI

Belišću drugi ljetni poraz
Objavljeno 21. srpnja, 2019.
Nogometaši Belišća odigrali su i drugu pripremnu utakmicu ovoga ljeta te upisali i drugi poraz. Nakon što je u prvom prijateljskom ogledu izgubila od Osijeka II (0:2), momčad Davora Rupnika poražena je u Orahovici od domaćeg Papuka sa 3:2. “Crveni” su bolje krenuli u susret te su prvi došli u vodstvo preko novog pojačanja Luke Agatića, nakon čega su Orahovčani izjednačili pogotkom Čavića. Do kraja prvog poluvremena prilika je bilo na obje strane, a na odmor su s prednosti otišli Belišćani za koje je i drugi pogodak zabio Agatić, koji je tako brzo počeo tresti mrežu i u novoj sredini. U nastavku utakmice uslijedile su i brojne izmjene, u čemu su se bolje snašli domaćini iz Orahovice. Najprije je novopridošli Rupčić uspio izjednačiti, a potom je isti igrač svojim drugim pogotkom zabio za konačnih 3:2 za Papuk pa su Orahovčani svoj prvi pripremni ogled završili pobjedom. G.R.