TRI KORNERA - PENAL

Brokat Subotici četiri boda u danu
Objavljeno 9. lipnja, 2019.
Nakon subotnjeg slobodnog dana, zbog utakmice Hrvatske i Walesa, sinoć je na igralištu SD Olimpija nastavljen malonogometni turnir Tri kornera - penal. Na rasporedu je bilo sedam utakmica, od čega pet u seniorskom dijelu programa.

U petak, drugog natjecateljskog dana turnira, odigrano je samo pet susreta, u kojima je postignuto čak 40 pogodaka. Velike rezultatske neizvjesnosti nije bilo previše, što pogotovo vrijedi za seniorske oglede, u kojima su viđene velike golijade pobjednika. Najzadovoljniji odrađenim u petak svakako mogu biti veterani Brokat Subotice, koji su odradili dvostruku minutažu na terenu, jer su odigrali dva susreta u svojoj skupini A. Subotičani su najprije podijelili bodove s CB Madona, odigravši 1:1, a potom su uzeli sva tri protiv Amebe 79. Do uvjerljivog 6:3 slavlja "brokate" je predvodio četverostruki strijelac Vojnić, a sve je bilo riješeno već početkom drugog poluvremena, kada su odmaknuli na 5:1. Seniorske utakmice nisu donijele nimalo rezultatske drame. Naprotiv, pobjedničke momčadi izrešetale su mreže svojih suparnika pa je konačni ishod bio jasan daleko prije isteka 30. minute. Mursa V.B.K. Galery caffe zabila je čak 13 pogodaka, Pizzeria Lipov hlad devet, a Lukendi transportima za prve bodove bilo je dovoljno i pet.

Današnji raspored - 18.30: CB Tomislav - Kavana Exclusive, 19.05: Mcaffe - Osječko (seniori), 19.40: MNK Samba - Ameba 79, 20.15: Pokemoni - MNK Stara Moša (veterani), 20.50: Sygma CB Lloret - CB Rupa, 21.25: Caffe 5 Gravia - Sigurnost i 22.00: Mali D.G.O. - Lovački rog (seniori) G.R.
Veterani
Brokat Sub.        6 (3)

Ameba 79       3 (1)

Igralište SD Olimpija. Suci: Škaro i Schrempf. Strijelci: 1:0 Vojnić (2), 1:1 Badovinac (11), 2:1 Vojnić (12), 3:1 Vojnić (15 -6 m), 4:1 Bašić (18), 5:1 Vojnić (18), 5:2 Tomas (20), 6:2 Z. Kujundžić (21), 6:3 Badovinac (30 - 6 m)

BROKAT SUBOTICA: Stantić, T. Kujundžić, Z. Kujundžić, Vojnić, Mintić, Bašić, Ježević, Tumbas, Andrić, Z. Jurić, Barišić

AMEBA 79: Keler, Vuletić, Badovinac, Ž. Jurić, Tomić, Tomas
Seniori
ŠRC Bazeni O.        0

Lukenda trans.       5 (1)

Igralište SD Olimpija. Suci: Škaro i Schrempf. Strijelci: 0:1 Špoljarić (15), 0:2 Kasač (17), 0:3 Špoljarić (20), 0:4 Kasač (29), 0:5 Maganjić (30)

ŠRC BAZENI ORAŠJE: Žeravica, Jukić, Živković, Vojnović, Tomić, Ditrhl, Kajfeš

LUKENDA TRANSPORTI: Galić, Džanko, Špoljarić, Lucić, Maganjić, Kasač, Krpata, Bilandžija, Karanović, Vidović
Rezultati
VETERANI: Brokat Subotica - CB Madona 1:1, Brokat Subotica - Ameba 79 6:3

SENIORI: ZVG - Pizzeria Lipov hlad 2:9, Mursa V.B.K. Galery caffe - Golden kebab Višnjevac 13:0, ŠRC Bazeni Orašje - Lukenda transporti 0:5.